Reiki ošetření

Reiki energie je léčivá, jemná a láskyplná energie, která Vám pomůže od bolesti, stresu, únavy. Při Reiki ošetření se harmonizuje celý energetický systém člověka a je i výbornou podporou při zvýšené fyzické i psychické zátěži např.: zkouškové období, pohovor, stres doma nebo v práci, celkové únavě,…

Jak Reiki ošetření probíhá?

Celková terapie trvá zhruba 1 hodinu. Je to čas kdy se zklidníte a užijete si příjemnou chvíli relaxace. Zharmonizuje se celé vaše tělo a vy budete odcházet odpočinutí a klidní. Ošetření pomocí Reiki energie nenahrazuje lékařskou péči, ale velmi pozitivně ji doplňuje a pomáhá nám předcházet případným problémům/nemocem.

Vše probíhá v příjemném a klidném prostředí, kdy si oblečení pohodlně lehnete na masérské lehátko. Osoba skrze kterou Reiki proudí, bude na Vás postupně přikládat své dlaně od hlavy až a k nohám. Během celkového ošetření se ve Vašem těle nastartuje samo-uzdravující proces, tělo se začne čistit, harmonizovat a doplní se energií.

Na Reiki ošetření se nemusíte nijak připravovat. Jediné, co vřele doporučuji je být uvolněný a relaxovat. Pokud jste ještě nikdy Reiki energii nedostali nebo jste dlouhodobě vyčerpaní/pod stresem, je pro Vás dobré absolvovat celkové Reiki ošetření vícekrát (cca 3x) za sebou v co nejkratších intervalech. Neboť je důležité, abyste doplnili své rezervy a také abyste si znovu nabitou energii, co nejdéle udrželi. Samozřejmě vše závisí na domluvě a Vašem přání.

Je spousta možností a postupů jak pracovat s Reiki energií a podrobně se to učíme na Reiki seminářích.