Články

IMUNITNÍ SYSTÉM

Funkcí imunitního systému je identifikovat a odstranit viry, bakterie a jiné cizorodé látky. Imunitní systém tvoří lymfatické uzliny, krevní proteiny, známé také jako protilátky, speciální bílé krvinky, nazývané lymfocyty, orgány produkující tyto buňky a krevní cévy, které tyto buňky přepravují v organismu.

Imunitní systém začíná selhávat, když se cítíte nejistě, pociťujete vnitřní rozpor, nátlak, něco urychlujete namísto toho, abyste tomu dali volný průběh, nebo se cítíte ohrožován a manipulován.

V takovém případě se musíte naučit, jak se zaměřit do svého nitra a umožnit vnitřní moudrosti svého těla, aby vás upozornila na to, kdy vaše tělo potřebuje pracovat a kdy odpočívat. (CVIČENÍ NALADĚNÍ SE NA SVÉ TĚLO) Snažte se zůstat sám sebou a mít odvahu zastat se sám sebe a své přesvědčení. Naučte se lidem říkat ne, protože neustálý souhlas může narušit vaši pohodu. Snažte se žít vyrovnaně a své potřeby a touhy si splňte dříve, než si začnete dělat starosti o druhých.

MOŽNÉ FAKTORY VYVOLÁVAJÍCÍ OBTÍŽE

Nejistota, vnitřní konflikt, zanedbávání sebe sama, stres. Cítíte se být pod tlakem, ohrožován, manipulován, bez ochrany. Dovolíte lidem, aby vás využívali. Příliš se soustředíte na vnější svět. Nenecháte věci běžet, ale jejich Silitol. Máte pocit, že je ohrožena vaše integrita. Nevíte říct ne. Cítíte se zanedbáván a nemilovaný. Přemýšlíte, jaký to má všechno smysl. Máte pocit, že se velmi snažíte a nedosahujete to, co chcete. Přetěžují se.

CVIČENÍ PRO OBNOVENÍ IMUNITY

 • Zavřete oči.
 • Uvědomte si všechny problémy, které nosíte na svém zádech, v hrudi a ve svém těle.
 • Při nádechu rozpoznejte problém a při výdechu se zbavte napětí souvisejícího s daným problémem.
 • Požádejte vnitřní sílu o řešení.
 • Opakujte tento postup několikrát, dokud se nebudete cítit volnější.
 • Řekněte: „Vnitřní léčiva inteligence, prosím tě, odstraň z mého imunitního systému všechen stres, konflikty, manipulaci, odpor, frustraci a odmítání sebe sama, jakož i všechny předsudky, návyky, pozitivní a negativní postoje, které způsobují můj zdravotní stav.“ Opakujte slovo „VYČISTIT“, dokud neucítíte, že nastala změna.
 • Setřeste ze svého těla všechen stres, nátlak a napětí. Pořádně si zatřepejte celým tělem třicet sekund, potom patnáct sekund odpočívejte a pomalu, zhluboka dýchejte. Opakujte tento postup tři- nebo čtyřikrát. Pokud to chcete udělat zábavnější, pusťte si veselou hudbu a třepte tělem v jejím rytmu.
 • Řekněte: „Vnitřní léčiva inteligence, prosím tě o pocity bezpečnosti, stability, jasnosti, lehkosti a radosti. Dej mi odvahu, žít svůj život tak, jak by se mi líbilo. Děkuji. „
 • Pokud si chcete posílit imunitní systém, stiskněte prsteníčkem a malíčkem špičky palce, ostatní prsty nechte natažené.
 • Udržte toto gesto pět až patnáct minut. Pokud máte velmi oslabený imunitní systém, měli byste toto cvičení opakovat třikrát denně.
 • Řekněte: „Vnitřní léčiva inteligence, prosím tě, vyleč a zregeneruj můj imunitní systém, dej mu maximálně zdraví, energii a pohodu.“

Zdroj: Co Vám říká Vaše tělo I. SEGAL

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *