Akce 2019

Víkendový seminář Reiki

 Reiki energie je vesmírná, univerzální energie, která nás podporuje, abychom mohli žít náš život na plno a kvalitněji. Podporuje nás, abychom v životě zvládli vše, co jsme si na sebe naložili nebo to, co nám přišlo do cesty. Pomáhá nám léčit naše nemoci a to ať už se projevují fyzicky nebo psychicky protože léčí naši duši.

Seminář bude probíhat o víkendu

x. – x. x. 2019

 V sobotu začínáme od 9:30-17:30 | V neděli od 9:30-17:30 🙂

Seminář probíhá souběžně pro zájemce o první, druhý či třetí stupeň. Věřím, že studenti druhého a třetího stupně si rádi osvěží a více ukotví své znalosti. A studenti prvního stupně jistě rádi uslyší zkušenosti a zážitky starších studentů. Zasvěcení probíhá individuálně, vždy jen do jednoho požadovaného stupně!

Reiki je léčivá, jemná a láskyplná energie a v této atmosféře bude probíhat i tento seminář. První den si řekneme, co je Reiki energie, něco málo o její historii a proběhne první zasvěcení. Po zasvěcení budeme pokračovat v prohlubování vědomostí o Reiki energie – seznámíme se s tím, kde všude a jak nám Reiki může pomoci, probereme základní pravidla, techniky čištění,… Druhý den si zopakujeme, co jsme se naučili a k tomu ještě přidáme základy práce s čakrami. Dále proběhne druhé zasvěcení a začneme praktikovat. Každý účastník semináře bude odcházet nejen s vědomostmi a písemnými informacemi, ale i praktickými zkušenostmi!

 

CO SI VZÍT SEBOU:

pohodlné oblečení, teplé ponožky, popř. váš oblíbený polštářek.

Jídlo během celého víkendu bude probíhat formou švédského stolu, proto každý přineste, co máte rádi.

Pokud máte chuť se dozvědět více o Reiki energii, ale nejste si jistí, že chcete zasvětit. Můžete se semináře účastnit jako pozorovatel. Absolventi mých kurzů se mohou těchto víkendů účastnit zdarma, jinak je cena bez zasvěcení 800 Kč/den. Ceny semináře se odvíjejí od stupně zasvěcení do Reiki energie viz. ceny služeb.

Těším se na Vás a na příjemně strávený víkend s Vámi 🙂 Liss

 (Přihlašovací formulář na druhé straně ↓↓↓)

Stránky: 1 2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *