Akce 2020

Víkendový seminář Reiki

 Reiki energie je vesmírná, univerzální energie, která nás podporuje, abychom mohli žít náš život na plno a kvalitněji. Podporuje nás, abychom v životě zvládli vše, co jsme si na sebe naložili nebo to, co nám přišlo do cesty. Pomáhá nám léčit naše nemoci a to ať už se projevují fyzicky nebo psychicky protože léčí naši duši.

Seminář bude probíhat o víkendu

11. – 12. 4. 2020

 V sobotu začínáme od 9:30-17:30 | V neděli od 9:30-17:30 🙂

Seminář probíhá souběžně pro zájemce o první, druhý či třetí stupeň. Věřím, že ti, kteří již absolvovali druhý a třetí stupň si rádi osvěží a ukotví své znalosti. A studenti prvního stupně jistě rádi uslyší zkušenosti a zážitky starších absolventů. Zasvěcení probíhá individuálně, vždy jen do jednoho požadovaného stupně!

Reiki je léčivá, jemná a láskyplná energie a v této atmosféře bude probíhat i tento seminář. První den si řekneme, co je Reiki energie, něco málo o její historii a proběhne první zasvěcení. Po zasvěcení budeme pokračovat v prohlubování vědomostí o Reiki energii – seznámíme se s tím, kde všude a jak nám Reiki může pomoci, probereme základní pravidla, postupy, techniky čištění, afirmace,… Druhý den si zopakujeme, co jsme se naučili a k tomu ještě přidáme základy práce s čakrami. Dále proběhne druhé zasvěcení pro 1. stupeň (2. a 3. stupeň mají pouze jedno zasvěcení) a začneme praktikovat. Každý účastník semináře bude odcházet nejen s vědomostmi a písemnými informacemi, ale i praktickými zkušenostmi!

 

CO SI VZÍT SEBOU:

pohodlné oblečení, teplé ponožky, popř. váš oblíbený polštářek.

Jídlo během celého víkendu bude probíhat formou švédského stolu, proto každý přineste, co máte rádi.

Pokud máte chuť se dozvědět více o Reiki energii, ale nejste si jistí, že chcete zasvětit. Můžete se semináře účastnit jako pozorovatel. Absolventi mých kurzů se mohou těchto víkendů účastnit zdarma, jinak je cena bez zasvěcení 1 000 Kč/den. Ceny semináře se odvíjejí od stupně zasvěcení do Reiki energie viz. ceny služeb.

Těším se na Vás a na příjemně strávený víkend s Vámi 🙂 Liss

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ
  1. I. stupeňII. stupeňIII. stupeň

Pole označené * jsou povinné.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *